Analistler Bir Sonraki Koşu İçin 3 Yapay Zeka Coini Seçti!

Ben Armstrong, AJ ve Corey, bir sonraki boğa döngüsü için favori yapay zeka coini seçimlerini yapıyor. AJ, halka açık portföyünde AGIX tokenlerini biriktirmeye başlamak üzere olduğunu belirtiyor. Armstrong, GRT’nin başka hiçbir projede bulunmayan bir faydaya sahip benzersiz bir coin olduğunu ileri sürüyor.

AJ, yapay zeka coini olarak SingularityNET (AGIX)’i seçiyor

Üç kripto analisti, Ben Armstrong, AJ ve Corey, bir sonraki boğa döngüsü için favori yapay zeka coin projelerini açıkladı. Her üç analist de seçtikleri kripto tokenlerin bir sonraki boğa piyasasında neden iyi performans göstereceğini düşündüklerini açıklıyor. AJ, SingularityNET için yerel token olan AGIX’i bir sonraki dağıtım için en sevdiği AI tabanlı kripto token olarak seçiyor. Ona göre SingularityNET, kullanıcıların YZ ürünlerini satın alabileceği veya gönderebileceği bir pazar yeri. AGIX de bu pazar yeri ve tüm SingularityNET ekosistemi için yerel token.

AJ, SingularityNET’in arkasındaki ekibi takdir ediyor. Özellikle yapay zeka coini projesinin CEO’su Ben Goertzel’den bahsediyor. Ayrıca, Sophia Robot’u tasarlamak gibi AI ekosisteminde olağanüstü şeyler yaptığını belirtiyor. AJ, halka açık portföyünde AGIX tokenlerini biriktirmeye başlamak üzere olduğunu söylüyor.

Armstrong’un tercihi The Graph (GRT)

Ben Armstrong, Blockchain’deki verileri indekslemek ve sorgulamak için merkezi olmayan bir protokol olan The Graph’in yerel tokeni olan GRT’yi seçiyor. Ona göre, GRT’yi destekleme nedenlerinden biri Blockchain tokeninin faydası. GRT’nin başka hiçbir projeyle kıyaslanamayacak bir faydaya sahip benzersiz bir yapay zeka coini olduğunu söylüyor. Dolayısıyla, token’ın güçlü yönlerinden biri de rakibinin olmaması. Bu arda kripto analisti, GRT’nin ana projesi olan The Graph’i “Blockchain’lerin Google’ı” olarak tanımlıyor.

Son olarak Corey, Fetch.ai (FET)’i seçiyor

Corey, AJ ve Armstrong’un en sevdiği iki AI tokenını seçtiğini gördükten sonra tercihini açıklıyor. Analist, Fetch.ai Blockchain’in yerel tokenı olan FET’i seçiyor. Ünlü analist yapay zeka coini FET’in yaklaşan boğa döngüsünde iyi iş çıkaracağını ileri sürüyor. Ona göre Fetch.ai, yapay zeka uygulamalarını ve entegrasyonunu dağıtmaya ve bunlardan para kazanmaya yönelik bir Blockchain protokolü.

Corey’in tercihi, Blockchain’e yapay zeka entegrasyonunun uygulamalar ve farklı entegrasyonlar yoluyla olacağı varsayımına dayanıyor. Analist, kullanıcıların mevcut API’leri değiştirmek istemeyeceğini öne sürüyor. Dolayısıyla, yapay zeka coini Fetch.ai geliştiricilere uygun. Çünkü, önceden var olan uygulamaları değiştirmeden iyi bir şekilde çalışmalarına olanak tanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x