Lords Mobile’dan 7. Yıl Dönümüne Özel Etkinlikler

Dünyanın en popüler mobil oyunları listesinden 5 yıldır düşmeyen Lords Mobile, yedinci yaşını kutluyor. Milyonlarca oyuncunun aktif olarak oynadığı strateji-MMO oyunu, yedinci yaşına özel bir dizi etkinlik gerçekleştiriyor.

9 Mart’a kadar sürecek etkinliklerin yanı sıra oyuncular, büyük bir sürprizle de karşılaşacak. Bu yılın Küresel Festival’i kapsamındaki Lonca Festivali sıralamalarında ilk 50’ye girmeyi başaran loncalar, New York, Dubai, Meksika, Ho Chi Minh, Tokyo ve Seul gibi metropol şehirlerde dijital reklam panolarına yerleştirildi.

Lords Mobile 7. yıldönümü kısa filmi:

Lords Mobile 7. yıldönümü etkinlikleri ve hediyeleri:

Oyuncular, yıldönümü için gerçekleştirilen Lordların Hatıraları etkinliğinde, hem oyunun hem de kendilerinin bugüne kadar yaşadıkları önemli anları ve başarımları hatırlayabilecekler. 

Mücadele Yolu mini etkinliğinde ise oyunculara günlük görevler verilecek. Bu görevler tamamlandıkça puanlar toplanacak ve ödüllerle dolu 3 adet sandığı açma fırsatı yakalanacak.

Yıldönümü Yapbozu etkinliğindeyse oyuncular, çeşitli görevleri tamamlayarak rastgele yapboz parçaları elde edecek. Yapbozu tamamlayanlar, özel Yıldönümü Hediyesi’ni kazanacak.

Yıldönümü Yapbozu etkinliği sona erdiğinde en az bir yapboz tamamlayan oyuncular arasından belirlenecek 7 şanslı kişi, Pirinç Figür Set, Yemin Tutan figürü, Uhrevi Lider figürü ve özel bir Lords Mobile plağından oluşan özel Yıldönümü Hediye Paketini kazanma şansına sahip olacak.

Oyuna dönen oyuncuların iPhone 14 Pro Max kazanma şansı da var

Lord Mobile, eski veya oyuna ara veren oyuncularına özel de bir etkinlik düzenleyecek. Lordların Eve Dönüşü etkinliği kapsamında oyuna ara vermiş arkadaşlarını geri çağırmayı başaran oyuncular, 256 GB depolama alanına sahip iPhone 14 Pro Max kazanma şansı elde edecek.

Oyuna davet yoluyla geri dönen eski oyunculara da bazı hediyeler sunulacak. Geri dönen oyuncular, ödüllerini yeni oluşturdukları bir hesapta yeni bir krallık oluşturup, oluşturdukları hesabı bağlayarak elde edebilecek.

iPhone 14 Pro Max bile yanında düşük kalır: Bir oyuncuya 10 bin dolar değerinde alışveriş hediye edilecek

Yıldönümü etkinliklerinden bir diğeri olan Araştırma Heyecanı etkinliğinde en yüksek seviyeyi elde eden oyuncu, 10 bin dolar değerindeki alışverişi kazanacak.

Tüm bu etkinliklerin yanı sıra günlük giriş ödülleri, kutsamalar, Dünya Bossu Avı etkinliği ve bonus lonca görevleri dahil pek çok etkinlik de 7. yıldönümü kutlamalarına dahil olacak.

Lords Mobile’ı Google Play Store, App Store veya Steam üzerinden indirebilirsiniz. Ayrıca 7. Yıldönümü Global Fan Buluşması Etkinliği’ne katılmak için Lords Mobile’ın sosyal medya hesaplarını buradan takip edebilirsiniz. Etkinlikler hakkında detaylı bilgi için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir