Bu kişilik testi gözlerinizi bozabilir: Ayakkabılardan hangisini önce gördünüz? Bu ayakkabı sizin kişiliğinizi söylüyor!

Optik illüzyonlar ile siz de farklı yeteneklerinizi keşfedebilirsiniz. Ayrıca kişisel gelişiminiz bakımından da bu testlerden yararlanmanız mümkün. Gözlem becerileriniz ve detaycılığınız için önemli olan görsel zeka testlerini siz de seviyorsanız bir de bu kişilik testini deneyebilirsiniz. Farklı görünümler arasında siz hangi ayakkabıyı görüyorsunuz? Önce fark ettiğiniz ayakkabı hangi kişilik özelliklerini yansıtıyor?

Optik yanılsamalar arasında ilk gördüğünüz, sizin ya da çevrenizdekilerin kişiliğinden gizli noktaları açığa çıkarabiliyor. Kişilik tahminlerinde bulunabilmemiz için sizin ilk gördüğünüzün hangi ayakkabı olduğunu söylemeniz gerek.

Ayakkabılara yeniden bakmaya ne dersiniz?

İlk olarak düz ayakkabılar ile pantolonlu bacaklarını görenler…

İletişim kabiliyetleriniz ile göz kamaştırıyorsunuz. Düşüncelerinizi ve duygularınızı ifade etmekte hiç zorlanmıyorsunuz. Açık sözlüsünüz ve ifade yeteneğinizin de oldukça gelişmiş olduğunu söyleyebiliriz.

Kendinizi fazla önemsediğinizi ve kimi zaman bunun bencilliğe kadar vardığını da görürüz. Duygusal olarak çok gelişmiş değilsiniz. Genelde mantığınızı devreye sokuyorsunuz.

İlk olarak topuklu ayakkabıları ve bacaklarını görenler…

İlk olarak beyaz topuklu bacakları gördüyseniz düşünceli bir insan olduğunuzu ve insanları kırmamak için çabaladığınızı söyleyebiliriz. Haklı çıkmayı sevdikleri için de konuşmadan önce düşündüğünüzü ifade edebiliriz. İçe dönük veya utangaçsınız.

Her iki bacağı birlikte görenler…

Bu sefer çok düşündüğünüz için iki bacak türünü de gördünüz ama normalde çok da düşünmüyorsunuz. Bazen oldukça kabasınız. Bunlardan dolayı da çevrenizde bazen kabul görmüyorsunuz. Tabii düşündüğünüzde de tam düşünüyorsunuz. İyi niyetli halinizi hiç bırakmamalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir