Bu 5 burçla ilişki yaşarken bin kere düşünün: Sizi aldatıyor olabilirler! Çapkınlıklarıyla ünlü bu burçlarla evlenir misiniz?

Bazı burçlar var ki sevmeye, aşk yaşamaya gelmiyor. Hemen bir havalara giren bu burçların gözü de biraz dışarıda oluyor. Onlar için sadakat çok da gerekli değil. Nerede akşam orada sabah olan bu burçlarla ikili bir ilişkiye başlayacaksınız onları yakından tanımak için burç özelliklerini bilmelisiniz. Acaba hangi burçlarla aşk yaşarken bin değil yüz bin kere düşünseniz az gelir? İşte sizi deli etme potansiyeli yüksek olan o burçlar…

Astrolojinin bile başa çıkamadığı bu 5 burcun tutkuları çabuk bitiyor. Hemen gözleri dışarı kayıyor. Peki ikili ilişki yaşamayı beceremeyen, çapkınlar çapkını bu burçlar hangileri?

Hangi burçlar sizi aldatabilir?

1. ASLAN

Flörtleşme ustası burçların başında Aslanlar geliyor. Bunun için de doğal çekiciliklerine, karizmalarına ve çok sevilmelerine güveniyorlar.

Çok sıcakkanlı ve arkadaş canlısı olan Aslanlar, istedikleri zaman sizinle bakışabilir. İstedikleri zaman çok şakacı olan bu burcun kadınları ve erkekleri, ettikleri iltifatlarla da sizi çok şaşırtırlar.

Aslan burçları için sadakat pek söz konusu değildir. Yeter ki partnerlerinden sıkılmış olsunlar. Anında yeni bir ilişki için aday aramaya başlarlar.

2. İKİZLER

Manipülasyon ve yalan söz konusu olduğunda İkizler burcunu anmadan olmaz. Onların yalan dolan konusunda özel bir yetenekleri var.

Aldatmanın beraber yürüdüğü yalanı çok iyi beceren İkizler, daldan dala konma konusunda bir dünya markası demek yanlış olmayacaktır.

3. BALIK

Sezgisel güçleri çok kuvvetli olan Balıklar, kendilerinin olmasını istedikleri şey için her yolu denerler. Aldatmak ise onların herkese evet demeleri, karşı cinse dur deme gücünü kendilerinde bulamamalarından dolayı oluyor.

4. KOÇ

Aldatmak olunca Koç burçlarını anmadan olmuyor. Düşüncesizce, önlerine geldiği gibi yaşayan Koçların, ilişkilerinde yaşadıkları en önemli problem de bu vurdumduymaz halleri olabiliyor.

Hayatı alaya alarak yaşamaları nedeniyle çoğunlukla sadakatsiz bir burç haline gelen Koç burçlarının ilişkileri aldatarak son bulabiliyor.

5. YAY

Sadık olmaktan uzak, gözleri hep dışarıda olan burçlardan biri de Yay burçları oluyor. Sosyal bir burç olan Yaylar için birine doyasıya sevmek ve bağlanmak çok zor kavramlar. Bu ait olamama hisleri nedeniyle de Yay burçlarının aşk hayatları inişli çıkışlı gerçekleşiyor. Sonunda da aldatmalarla son bulan ağlama krizleriyle karşılaşılabiliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir